KNOPLER & LANDVER

KNOPLER & LANDVER

שיפוצים ועבודות גמר

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו

את רוני הכרתי דרך עבודה שהוא ביצע אצלי בדירה הראשונה שלי בתל אביב, הייתי מאוד מרוצה מהעבודה ולקחתי אותו גם לעבודה השנייה. הוא עמד בזמנים בצורה מעולה, בשתי העבודות הוא סיים לפני הזמן שהוא התחייב. אני מרוצה מאוד מאיכות העבודה ומצורת העבודה שלו, הכל נעשה בצורה מדויקת וטובה כמו שביקשתי. עשיתי בדיקה והשוואה של מחירים בשתי העבודות, היו הצעות יותר זולות והיו יקרות יותר אבל העדפתי אותו. מומלץ מאוד.
גל פישר
תל אביב | שיפוץ כללי
רוני עשה אצלי שלוש עבודות ברמת השרון, במושב ובבית שאני גר עכשיו. בעבודה הראשונה קיבלתי עליו המלצה מחבר ובדקתי מחירים של קבלנים נוספים, בעבודות הבאות כבר לא בדקתי זה היה ברור שאני לוקח אותו. הוא עשה עבודה מדהימה בכל אחד מהבתים, העבודות לא היו פשוטות, היה צריך דיוק ברמה מאוד גבוהה. המשכתי איתו גם לעבודות האחרות כי הוא לוקח אחריות על העבודה, אף פעם הוא לא אכזב, במידה והייתה תקלה הוא חזר וסידר. לא הייתה לי שום תלונה עליו, הוא מתעסק בעבודות ברמה מאוד גבוהה, הוא יודע מה הוא עושה, הוא עובד עם חומרים יוקרתיים, איכותיים וטובים. המחירים שלו סבירים, שווה את התמורה, מומלץ מאוד.
גלעד ברייט
שדה ורבורג ] שיפוץ כללי
הוא היה ממש מעולה, עשר בכל הדברים, הוא עשה שיפוץ גדול אצל ההורים שלי לפני שנה ולקחתי אותו אלי. הוא היה הקבלן ראשי, והוא ריכז תחתיו את כל העבודה גם הקבלני משנה היו דרכו. הוא פיקח על העבודה שהכל יעשה בצורה מדוייקת, תוך הקפדה על הפינישים והגימורים, בסיום הוא הגיע עוד פעמיים עם הצוות שלו בשביל לגמור את הפינישים בצורה מושלמת. אני מרוצה מאיכות העבודה ומהתוצאה שקיבלתי, לא עשיתי השוואה ובדיקה של מחירים, אבל המחיר היה שווה את התמורה.
אוהד
הרצליה | שיפוץ כללי
רוני ביצע כמה עבודות גם אצלי בבית לפני חמש שנים וגם לאנשים דרכי, לפני זמן קצר הוא סיים דירה בהרצליה לזוג, הוא עושה את כל העבודה מא' ועד ת' הכל כולל הכל. אני מאוד מרוצה ממנו, הוא עשר בהכל, הוא עומד בזמנים בצורה טובה ונותן מענה. הוא יודע לעבוד, מבין את העבודה, יש התייחסות לגימורים ולפינישים, אני מרוצה מאיכות העבודה שלו. אני עשיתי בדיקה של כמה הצעות מחיר, הוא די באמצע, המחירים שלו סבירים, שווה את התמורה.
רלו שץ, אדריכלית
הרצליה | שיפוץ כללי
רוני היה הקבלן של עבודות הגמר בבית הפרטי שלי לאחר בנייה, מפקח הבנייה שלי המליץ לי עליו ועשיתי בדיקה נוספת אצל אנשים שהוא שיפץ אצלם. אני הייתי מאוד מרוצה, הוא פיקח על כל קבלני המשנה ודאג שכל העבודה תעשה בצורה טובה תוך כדי הקפדה על פינישים וגימורים. השירות שלו מעולה, הייתה זמינות ומענה בטלפון, המחיר שלו היה הוגן ומשתלם, שווה את התמורה.
אורלי
רמת השרון | עבודות גמר
רוני היה מצויין הוא עמד בזמנים וסיים את העבודה תוך שבוע כמו שסוכם. השירות שלו היה טוב, הוא ביצע את העבודה בצורה איכותית ומקצועית, הם פינו את כל הפסולת והשאירו נקי ומסודר. התוצאה הסופית יצאה כמו שציפיתי, לא היו בעיות או דברים שהיה צריך לחזור ולתקן. המחיר היה נח ומשתלם, סיכמנו על הצעה מראש והיו דברים שנוספו בהמשך, לדעתי המחירים שלו הוגנים.
ניסן
פתח תקווה | שיפוץ כללי
אני מעצבת פנים של בתי יוקרה ואני ממליצה עליו בחום, אין לי שום מילה רעה להגיד עליו, רק דברים טובים, הוא עושה איתי פרוייקטים במקומות שהכל צריך להתבצע ברמה גבוהה. הוא ממש עשר בהכל, השירות שלו יוצא דופן ממש, אני עובדת על פרוייקטים ברמה מאוד גבוהה, עם דרישות גבוהות, אם אני עובדת איתו זה חייב להיות ברמה הכי טובה שיש. העבודה איכותית ומקצועית, הוא מבצע אותה על הצד הטוב ביותר, יש התייחסות כמובן לפינישים ולגימורים. המחירים שלו נוחים, אף פעם לא קרה לי שהוא לא זכה במכרז בגלל המחיר שלו.
אפי
הרצליה | שיפוץ כללי
רוני הוא אדם מאוד נחמד, אני קיבלתי עליו המלצה מחבר ולקחתי אותו ומאז אני ממליץ עליו לחברים. הוא ביצע את העבודה בזמן שקבענו ואפילו הוא סיים אותה לפני הזמן המתוכנן. הוא ביצע את העבודה בצורה מדוייקת וטובה, הייתה התייחסות לפינישים ולגימורים, אני מרוצה מאוד. המחיר שלו היה סביר, היו הצעות יותר נמוכות אבל רציתי עבודה ברמה וידעתי שזה המחיר, בהחלט שווה את התמורה. מומלץ מאוד.
דודו
רמת גן | שיפוץ כללי
רוני שיפץ לנו את אולם התצוגה לפני כמה שנים, בהמשך הוא עשה לנו שיפוץ במשרדים שלנו והיום הוא עושה עבודות אצל לקוחות שלנו. אני עובד הרבה עם קבלנים, בד"כ אני לא מסתדר עם קבלנים אבל איתו אני ממש אוהב לעבוד, הוא ממש פדנט, מקפיד על פינישים וגימורים. אני כמובן עושה מכרזים לפני כל עבודה, גם לפני העבודה שלו עשינו מכרז והוא לקח את העבודה. אצל רוב הלקוחות הוא לוקח את העבודות, הוא מראה את העבודות שלו, נותן הצעת מחיר ואנשים מתרשמים ממנו מאוד. אני מרוצה מאוד מאיכות העבודה ומהתוצאה הסופית, הכל יוצא מדוייק ויפה לפי התכנון והדרישות. מומלץ מאוד.
אורי
הרצליה | שיפוץ אולם תצוגה
עשינו שיפוץ כללי מאוד בבית וחיפשתי קבלן מקצועי. את האמת שהכנתי את עצמי לגרוע מכל. קבלנים הם לא קלים ושיפוצים זה לא משהו הכי קל שיש. נפגשנו עם כמה קבלנים ורוני היה ביניהם. הסיבה שבחרנו אותו הייתה התחושה של הבטחון שהוא נתן לנו. היו הרבה בעיות וקשיים בבית שלא ידענו איך לפתור ולהתמודד איתם. הוא נתן פתרון להכל והציע אנשי מקצוע שיכלו לעזור לנו. דבר נוסף זה לוח הזמנים שלו. הוא התחייב לזמן הקצר ביותר והחלטנו ללכת איתו. הוא עשה עבודה מדהימה, הצוות שלו מקצועי, אמין, דייקן ורציני. אני מרוצה מאוד מהתוצאה, החוויה איתו הייתה טובה מאוד, מומלץ!
נעמה וינון הכוהן
תל אביב | שיפוץ כללי
רוני עשה עבודה מצויינת, עמד בזמנים ובאמת הכל היה פיקס. לקחתי הצעות נוספות, ראיתי שהמחיר שלו הוגן ובחרתי לעבוד איתו. איכות העבודה טובה מאוד, הוא דאג לעשות פינישים וגימורים בהנחייתי, הוא עשה הכל כמו שצריך. כשהיה צריך לתקן משהו הוא חזר ותיקן. בהחלט ממליצה לאחרים לעבוד איתו.
אלה
הרצליה | שיפוץ קוסמטי
החוויה עם רוני הייתה מצוינת. עשינו שיפוץ כללי והתוצאה מדהימה. הוא עשה עבודה מעל ומעבר אני ממש מרוצה. אני חושבת שמגיע לו 10. הכל הלך איתו בצורה חלקה כל כך וטובה. הוא מקפיד על זמנים על איכות החומר, איכות העבודה והעובדים שלו מצוינים. אני מרוצה מהעמידה בזמנים, מהשירות ומהמחיר, מומלץ!
גילה
תל אביב | שיפוץ כללי
קודם כל, הבן אדם מאוד הרשים אותי מבחינת הידע, נתן טיפים שמאוד עזרו. בחרנו בו למרות שההצעה שלו הייתה קצת יותר יקרה. החלטנו ללכת עליו כי מאוד התחברנו לבן אדם. הוא סיים את העבודה שבועיים לפני הזמן. עובד עם צוות טוב מאוד, קשוב, נעים ושומרים על ניקיון . רוני פיקח על העבודה תמיד בדק והתעניין שהכל בסדר. הוא היה מאוד זמין לשאלות, יש לו תמיכה מאוד טובה. הפינישים שלו מאוד טובים. באמת עשה לי חוויה מתקנת והייתי ממליץ !
חנן
רמת גן | שיפוץ כללי

דברו איתנו

השאירו כאן פרטים ובואו נפגש או התקשרו 054-4314221

www.knl.co.il / ronni@knl.co.il